Zrnková káva

Směsi Dolce Nero Caffé se vyznačují vyváženou chutí, která dá vyniknout všem složkám kávy. Díky dlouholetým zkušenostem, vysokým nárokům kladeným na vstupní suroviny a důkladným výstupním kontrolám mají jednotlivé směsi svou nezaměnitelnou chuť, která je však vždy stejná v každé šarži, která opustí pražírny Dolce Nero Caffé. V nabídce je několik osvědčených směsí včetně kávy bezkofeinové.

Nejlepší šálek kávy si vychutnáte tehdy, jsou-li kávová zrna pomleta těsně před přípravou. Oproti mleté kávě si zrnková káva uchovává mnohem déle své aroma. Pozdějšímu zrnkové kávy je třeba věnovat maximální péči, protože právě mletí je jeden z faktorů, který dokáže silně ovlivnit chuť a kvalitu připraveného nápoje. Mějte na paměti, že každý způsob přípravy kávy si žádá jinou hrubost mletí a tedy i jiné nastavení mlýnku na kávu. Důležitým faktorem je také skladování kávy před jejím spotřebováním. Kávě nesvědčí prudké změny teplot. Nejlépe se káva skladuje v suchých prostorech s konstantní teplotou, mimo přímé sluneční záření. Kvalita zrnkové kávy je lehce rozpoznatelná už podle samotných kávových zrnek, měly by být v celku, lehce mastné a podobně barevné.

Všechna balení zrnkové kávy Dolce Nero Caffé jsou opatřena jednosměrným ventilem, který umožní kávě po dobu uskladnění pracovat, zároveň zabrání přísunu vzduchu dovnitř balení, čímž si káva uchová čerstvost a dokonalou vůni po dlouhou dobu.
Dolce Nero Caffé Pergolesi

Dolce Nero CafféPergolesi

Krémová, lahodná a sladká, s plným tělem a intenzivním aroma - směs 100% arabiky Pergolesi je charakteristická harmonickou rovnováhu chutí s mírnou kyselostí....

Koupit online
Dolce Nero Caffé Fresco

Dolce Nero CafféFresco

Velmi oblíbená směs značky Dolce Nero Caffé je složením vybraných zrn 70% arabiky a 30% robusty. Nápoj je charakteristický jemnou chutí, ovocným aroma a bohatou...

Koupit online
Dolce Nero Caffé Ponchielli

Dolce Nero CafféPonchielli

Směs připravená z výběrových zrn 100% robusty je charakteristická hořkou chutí, intenzivním aroma a rovněž je zárukou bohaté cremy v každém šálku připravené...

Koupit online

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.