Dolce Nero Caffé v České republice

Jsme výhradním distributorem kávy Dolce Nero Caffé pro Českou republiku. Pod značkou firmy Fine Coffee se zabýváme dovozem a distribucí kávy. Zaměřujeme se na kávu z tradičních italských pražíren, které svou kvalitou často vysoce převyšují běžné kávy klasických mainstreemových značek.

Jak to všechno začalo

Káva nás prostě baví, a tak jsme před časem začali hledat způsob, jak si připravit dokonalé espresso. Takové, na jaké jsme byli zvyklí z několika našich oblíbených kaváren. Postupně jsme objevovali kávové rituály, učili se kávu připravovat a čím dál víc propadali jejímu kouzlu. Ochutnávali jsme mnohé jednodruhové kávy i různé kávové směsi a postupem času jsme si začali kávu sami dovážet přímo z Itálie. Nejprve pouze pro nás, později našim přátelům i jejich známým… Dnes už se kávě věnujeme naplno.

Kde si můžete koupit kávu Dolce Nero Caffé

Provozujeme specializovaný e-shop kavove-kapsle.com se širokým výběrem kapslí pro všechny typy kávovarů a e-shop italska-kava.com s kompletním sortimentem kávy, kávovarů a příslušenství. Provozujeme showroom v Třebíči, kde je možné ochutnat veškeré druhy kávy z naší nabídky. Najdete nás v areálu Nad Zámkem 1072 v Třebíči.

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.