Kávový servis pro firmy a kanceláře

5 důvodů proč si objednat kávu Dolce Nero Caffé do kanceláře Vaší firmy
 1. Zaměstnanecký benefit
  Dejte svým pracovníkům k dispozici milý zaměstnanecký benefit ve formě kávovaru s dobrou italskou kávou. Práce je bude více těšit a jejich chuť do práce se zvýší.
 2. Služba klientovi
  Každá moderní firma by měla klientovi nabídnout kávu, pokud čeká na schůzku, nebo absolvuje dlouhé jednání.
 3. Pravidelná dodávka a servis zdarma
  O nákupy kávy se nemusíte starat. Distributor kávy Dolce Nero vám v pravidelných intervalech bude dodávat kávu na pracoviště a ještě navíc vyškolený profesionál zajistí pravidelný servis přístroje, v případě, že jej objednátespolečně s kávou.
 4. Úspora nákladů
  Zajistíme vám v pravidelných dodávkách přísun optimálního množství kávy tak, abyste měli kávy dost a zbytečně s ní neplýtvali. Kávu budete mít pod kontrolou, a to včetně nákladů.
 5. Káva na zkoušku
  Nezávazně nás vyzkoušejte. Přivezeme vám kávu na ochutnání a zapůjčíme vám přístroj na zkoušku. Sami tak budete moci posoudit, zda se vám vlastní kávovar na zrnkovou kávu vyplatí.

Káva do kavárny, kanceláře i domácnosti

Káva Dolce Nero Caffé je vhodná pro všechny příležitosti. Svou kvalitou dokáže uspokojit nejnáročnější klientelu. Díky své jedinečnou a nezaměnitelné chuti a vůni perfektně obstojí v náročném prostředí, barů, kaváren a restaurací. Stejně tak se těší stále větší oblibě v domácnostech, kde si díky ní můžete vychutnat dokonalé espresso, latté nebo cappuccino, tak jak jej znáte ze své oblíbené kavárny. Také stále více firem, propadlo kouzlu kávy Dolce Nero Caffé a nabízí ji v kancelářích zaměstnancům i klientům.

Káva pro bary, restaurace, kavárny

Bary, restaurace, kavárny

Chcete mít originální italskou kávu, která Váš podnik odliší od konkurence? S kávou Dolce Nero Caffé zaujmete hosty, kteří rádi objevují nové a nespokojí se s kávou, kterou mohou ochutnat doslova na každém rohu.

Kávový servis pro firmy a kanceláře

Firmy a kanceláře

Výborná káva na pracovišti zlepší pracovní výkony zaměstnanců a pomůže Vám také správně zaujmout klienty. Díky kávovému auditu Vám ušetříme čas i peníze. Dolce Nero Caffé je to pravé řešení do vaší kanceláře.

Káva pro domácnosti

Domácnosti

Ať už doma připravujete kávu v pákovém či automatickém espresso kávovaru, anebo si nejraději připravíte svůj šálek v moka konvičce, pomocí frenchpressu či aeropressu, ze směsí Dolce Nero Caffé si jistě vyberete.